HC Kometa Brno

POZOR! Akce prodloužena do konce září!

HLEDÁ SE MASKOT KOMETY

Víš, jak by měl vypadat maskot Komety?

Maskot, který bude přinášet týmu štěstí a vám radost nejen při domácích zápasech?

Pak neváhej a zapoj se do soutěže o podobu oficiálního maskota HC Kometa Brno!

Vaše příspěvky budou zařazeny mezi ostatní návrhy, z nichž budou vybrány 4 nejlepší. Vítězného maskota poté budete vybírat vy prostřednictvím ankety.

Samotný maskot bude oficiálně uveden mezi hráče a fanoušky Komety při domácím utkání, které se hraje 23.12.2009.

Na vítěze čeká spoluúčast při slavnostním uvedení oficiálního maskota klubu při výše zmiňovaném zápase, permanentní vstupenka na sezónu 2010/2011, fotografie s maskotem a celým "A" týmem a balíček zboží z Fan Shopu HC Kometa Brno.

Svůj návrh a kontaktní údaje pošli nejpozději do 30.9.2009 následujícím způsobem.

Elektronicky: zasláním svého návrhu prostřednictvím registračního formuláře.
UPOZORNĚNÍ: k jedné registraci lze připojit maximálně 3 soubory.

Poštou na adresu:
KOMETA GROUP a.s.
Křídlovická 34
603 00 Brno

K vašemu návrhu je nutné přiložit vyplněný registrační formulář (ke stažení zde).

Obálku nezapomeňte označit heslem "MASKOT".